Slaven Koprivnica prijenos uživo na televiziji
Sto cete pronaci na ovoj stranici?

Gledaj Slaven Koprivnica uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se...

Slaven Koprivnica prijenos uživo na televiziji: Gdje mogu gledati danas? (2022)

Gledaj Slaven Koprivnica uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se...

1. HNL - Round 36
Su 3/6
18:00
Istra 1961
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 35
Su 27/5
18:00
Slaven Koprivnica
Hajduk Split
1. HNL - Round 34
Su 20/5
18:00
Slaven Koprivnica
Lokomotiva Zagreb
1. HNL - Round 33
Su 13/5
18:00
Gorica
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 32
Su 6/5
18:00
Slaven Koprivnica
Rijeka
1. HNL - Round 31
Su 29/4
17:00
Šibenik
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 30
Su 22/4
17:00
Slaven Koprivnica
Osijek
1. HNL - Round 29
Su 15/4
17:00
Dinamo Zagreb
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 28
Su 8/4
17:00
Slaven Koprivnica
Varaždin
1. HNL - Round 27
Su 1/4
17:00
Slaven Koprivnica
Istra 1961
1. HNL - Round 26
Su 18/3
15:00
Hajduk Split
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 25
Su 11/3
15:00
Lokomotiva Zagreb
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 24
Su 4/3
15:00
Slaven Koprivnica
Gorica
1. HNL - Round 23
Su 25/2
15:00
Rijeka
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 22
Su 18/2
15:00
Slaven Koprivnica
Šibenik
1. HNL - Round 21
Su 11/2
15:00
Osijek
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 20
Su 4/2
15:00
Slaven Koprivnica
Dinamo Zagreb
1. HNL - Round 19
Su 28/1
15:00
Varaždin
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 18
Su 21/1
00:00
Istra 1961
Slaven Koprivnica
1. HNL - Round 17
Su 12/11
2 - 2
Slaven Koprivnica (4)
Hajduk Split (2)
1. HNL - Round 16
Su 5/11
0 - 0
Slaven Koprivnica (4)
Lokomotiva Zagreb (7)
1. HNL - Round 15
Po 31/10
1 - 1
Gorica (10)
Slaven Koprivnica (4)
1. HNL - Round 14
Ne 23/10
2 - 1
Slaven Koprivnica (4)
Rijeka (9)
1. HNL - Round 13
Pe 14/10
0 - 2
Šibenik (7)
Slaven Koprivnica (4)
1. HNL - Round 12
Ne 9/10
0 - 4
Slaven Koprivnica (4)
Osijek (3)
1. HNL - Round 11
Su 1/10
4 - 1
Dinamo Zagreb (1)
Slaven Koprivnica (4)
1. HNL - Round 10
Pe 16/9
1 - 0
Slaven Koprivnica (4)
Varaždin (3)
1. HNL - Round 09
Ne 11/9
0 - 3
Slaven Koprivnica (2)
Istra 1961 (8)
1. HNL - Round 08
Ne 4/9
5 - 1
Hajduk Split (4)
Slaven Koprivnica (2)
1. HNL - Round 07
Su 27/8
0 - 1
Lokomotiva Zagreb (6)
Slaven Koprivnica (2)
1. HNL - Round 06
Pe 19/8
2 - 1
Slaven Koprivnica (2)
Gorica (6)
1. HNL - Round 05
Ne 14/8
0 - 1
Rijeka (9)
Slaven Koprivnica (8)
1. HNL - Round 04
Su 6/8
0 - 0
Slaven Koprivnica (7)
Šibenik (5)
1. HNL - Round 03
Ne 31/7
0 - 0
Osijek (5)
Slaven Koprivnica (8)
1. HNL - Round 02
Su 23/7
1 - 5
Slaven Koprivnica (5)
Dinamo Zagreb (2)
1. HNL - Round 01
Ne 17/7
0 - 1
Varaždin (7)
Slaven Koprivnica (6)
Croatia Cup - Round of 16
Sr 2/11
0 - 6
Nedelisce
Slaven Koprivnica
Croatia Cup - Round of 32
Ut 18/10
1 - 2
Solin
Slaven Koprivnica
  Slaven Koprivnica ≫ Klupske prijateljske utakmice 3
2022
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Sr 6/7
4 - 2
Slaven Koprivnica
Aris
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Su 2/7
1 - 2
Slaven Koprivnica
Zalaegerszegi TE
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Su 25/6
- : -
Pécsi MFC
Slaven Koprivnica
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Sr 22/6
5 - 0
Slaven Koprivnica
Sloboda Tuzla
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Su 18/6
1 - 0
Osijek
Slaven Koprivnica
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Pe 25/3
1 - 1
Slaven Koprivnica
Bijelo Brdo
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Su 22/1
1 - 0
Slaven Koprivnica
Inter Zaprešić
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Sr 19/1
1 - 1
Slaven Koprivnica
Rudeš
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Sr 12/1
0 - 4
Sesvete
Slaven Koprivnica
  Slaven Koprivnica ≫ 1. HNL
2021/2022
1. HNL - Round 36
Pe 20/5
3 - 1
Istra 1961 (9)
Slaven Koprivnica (7)
1. HNL - Round 35
Su 14/5
2 - 2
Slaven Koprivnica (7)
Rijeka (4)
1. HNL - Round 34
Pe 6/5
1 - 1
Hrvatski Dragovoljac (10)
Slaven Koprivnica (7)
1. HNL - Round 33
Su 30/4
2 - 1
Slaven Koprivnica (7)
Gorica (6)
1. HNL - Round 32
Ne 24/4
0 - 0
Slaven Koprivnica (7)
Hajduk Split (3)
1. HNL - Round 31
Su 16/4
2 - 1
Šibenik (8)
Slaven Koprivnica (7)
1. HNL - Round 30
Ne 10/4
0 - 1
Slaven Koprivnica (7)
Osijek (2)
1. HNL - Round 29
Po 4/4
3 - 1
Lokomotiva Zagreb (6)
Slaven Koprivnica (7)
1. HNL - Round 28
Ne 20/3
0 - 1
Slaven Koprivnica (7)
Dinamo Zagreb (1)
1. HNL - Round 27
Su 12/3
0 - 0
Slaven Koprivnica (7)
Istra 1961 (9)
1. HNL - Round 26
Su 5/3
3 - 0
Rijeka (3)
Slaven Koprivnica (6)
1. HNL - Round 25
Pe 25/2
1 - 0
Slaven Koprivnica (7)
Hrvatski Dragovoljac (10)
1. HNL - Round 24
Pe 18/2
0 - 3
Gorica (5)
Slaven Koprivnica (8)
1. HNL - Round 23
Ne 13/2
3 - 1
Hajduk Split (4)
Slaven Koprivnica (8)
1. HNL - Round 22
Pe 4/2
1 - 1
Slaven Koprivnica (8)
Šibenik (7)
1. HNL - Round 21
Su 29/1
1 - 2
Osijek (3)
Slaven Koprivnica (9)
1. HNL - Round 20
Pe 17/12
2 - 1
Slaven Koprivnica (9)
Lokomotiva Zagreb (6)
1. HNL - Round 19
Ne 12/12
3 - 0
Dinamo Zagreb (4)
Slaven Koprivnica (9)
1. HNL - Round 18
Po 6/12
1 - 2
Istra 1961 (8)
Slaven Koprivnica (9)
1. HNL - Round 17
Su 27/11
1 - 2
Slaven Koprivnica (9)
Rijeka (2)
1. HNL - Round 16
Pe 19/11
1 - 2
Hrvatski Dragovoljac (10)
Slaven Koprivnica (9)
1. HNL - Round 15
Pe 5/11
1 - 2
Slaven Koprivnica (9)
Gorica (6)
1. HNL - Round 14
Ne 31/10
3 - 2
Slaven Koprivnica (9)
Hajduk Split (4)
1. HNL - Round 13
Pe 22/10
1 - 1
Šibenik (7)
Slaven Koprivnica (9)
1. HNL - Round 12
Ne 17/10
0 - 2
Slaven Koprivnica (9)
Osijek (3)
1. HNL - Round 11
Su 2/10
3 - 0
Lokomotiva Zagreb (6)
Slaven Koprivnica (9)
1. HNL - Round 10
Su 25/9
1 - 4
Slaven Koprivnica (9)
Dinamo Zagreb (3)
1. HNL - Round 09
Su 18/9
1 - 1
Slaven Koprivnica (9)
Istra 1961 (8)
1. HNL - Round 08
Su 11/9
2 - 1
Rijeka (2)
Slaven Koprivnica (9)
1. HNL - Round 07
Pe 27/8
0 - 1
Slaven Koprivnica (8)
Hrvatski Dragovoljac (10)
1. HNL - Round 06
Su 21/8
1 - 0
Gorica (6)
Slaven Koprivnica (7)
1. HNL - Round 05
Su 14/8
2 - 0
Hajduk Split (5)
Slaven Koprivnica (7)
1. HNL - Round 04
Su 7/8
1 - 1
Slaven Koprivnica (6)
Šibenik (9)
1. HNL - Round 03
Ne 1/8
0 - 0
Osijek (2)
Slaven Koprivnica (7)
1. HNL - Round 02
Su 24/7
1 - 2
Slaven Koprivnica (5)
Lokomotiva Zagreb (7)
1. HNL - Regularna sezona
Pe 16/7
0 - 2
Dinamo Zagreb (1)
Slaven Koprivnica (10)
  Slaven Koprivnica ≫ Croatia Cup
2021/2022
Croatia Cup - Četvrtfinale
Sr 1/12
5 - 4
Osijek
Slaven Koprivnica
Croatia Cup - Round of 16
Ut 26/10
4 - 6
Šibenik
Slaven Koprivnica
Croatia Cup - Round of 32
Sr 22/9
0 - 2
Karlovac 1919
Slaven Koprivnica
  Slaven Koprivnica
Odred
Torwart
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#12
Antun Marković
Antun Marković
Kosovo
10
900'
0
0
0
0
0
0
0
0
30
193 cm
84 kg
#25
Ivan Čović
Ivan Čović
Hrvatska
04
360'
0
0
0
0
0
0
1
0
32
194 cm
89 kg
#25
Ivan Sušak
Ivan Sušak
Hrvatska
03
270'
0
0
0
0
0
0
0
0
25
0
0
Abwehr
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#17
Mateo Kocijan
Mateo Kocijan
Hrvatska
16
635'
2
0
3
0
10
4
6
14
27
0
0
#33
Antonio Bosec
Antonio Bosec
Hrvatska
15
1338'
0
2
5
0
0
2
12
28
25
178 cm
73 kg
#06
Tomislav Božić
Tomislav Božić
Hrvatska
14
1117'
0
0
5
0
2
1
6
19
35
185 cm
77 kg
#22
Vinko Soldo
Vinko Soldo
Hrvatska
12
1070'
0
0
0
0
0
1
2
9
24
185 cm
76 kg
#30
Talys Oliveira
Talys Oliveira
Brasil
10
748'
0
1
3
0
1
2
7
7
23
0
0
#03
Marko Martinaga
Marko Martinaga
Hrvatska
08
531'
0
0
1
0
2
2
6
3
24
184 cm
72 kg
#02
Matko Zirdum
Matko Zirdum
Hrvatska
05
363'
1
0
0
0
1
0
4
2
24
195 cm
82 kg
#29
Giannis Christopoulos
Giannis Christopoulos
Grčka
04
227'
0
0
0
0
2
1
0
3
22
184 cm
77 kg
#20
Filip Hlevnjak
Filip Hlevnjak
Hrvatska
04
139'
0
0
1
0
3
0
0
1
22
186 cm
75 kg
#55
Marco Boras
Marco Boras
Njemačka
01
0'
0
0
0
0
1
0
0
0
22
0
0
#13
Gabriel Eskinja
Gabriel Eskinja
Austrija
01
90'
0
0
0
0
0
0
0
1
19
0
0
#00
Gonzalo Leyton
Gonzalo Leyton
Argentina
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
23
0
0
#03
Ikouwem Utin
Ikouwem Utin
Nigerija
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
23
170 cm
0
Mittelfeld
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#04
Mario Marina
Mario Marina
Bosnia and Herzegovina
14
1126'
1
0
5
0
0
10
10
31
33
184 cm
0
#16
Zoran Kvržić
Zoran Kvržić
Bosnia and Herzegovina
12
857'
0
2
0
0
3
2
11
5
34
189 cm
72 kg
#05
Jakov Bašić
Jakov Bašić
Hrvatska
11
296'
0
0
1
0
7
3
0
8
26
0
0
#24
Novak Tepšić
Novak Tepšić
Srbija
10
768'
0
0
2
0
0
5
6
8
20
0
0
#10
Robert Mudražija
Robert Mudražija
Hrvatska
09
731'
0
1
1
0
0
5
23
13
25
177 cm
0
#23
Benedikt Mioč
Benedikt Mioč
Hrvatska
07
321'
0
0
1
0
4
2
1
3
28
0
0
#21
Nikola Jambor
Nikola Jambor
Hrvatska
06
378'
0
0
0
0
1
3
3
3
27
188 cm
0
Sturm
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#11
Ante Crnac
Ante Crnac
Hrvatska
17
1007'
3
0
1
0
4
11
11
19
18
0
0
#09
Arber Hoxha
Arber Hoxha
Kosovo
16
1255'
6
1
3
0
0
13
25
16
24
0
0
#99
Ivan  Krstanovic
Ivan Krstanovic
Bosnia and Herzegovina
14
697'
2
2
1
0
10
2
14
11
39
195 cm
86 kg
#07
Matthias Fanimo
Matthias Fanimo
Engleska
09
269'
0
1
1
0
8
1
6
5
28
173 cm
0
#45
Arb Manaj
Arb Manaj
Kosovo
05
162'
0
0
0
0
3
2
1
1
0
0
#28
Seid Behram
Seid Behram
Bosnia and Herzegovina
04
22'
0
0
0
0
4
0
1
0
24
0
0
  Slaven Koprivnica
Trofeji
Croatia Cup
2015/2016
Runner-up
2006/2007
Runner-up
1. HNL
2007/2008
Runner-up
O nama    Uvjeti i odredbe     Kontaktirajte nas