Rudeš prijenos uživo na televiziji
» Hrvatska » Klupske prijateljske utakmice 3 » Rudeš » Prijenos uživo na televiziji
Sto cete pronaci na ovoj stranici?

Gledaj Rudeš uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se...

  RUDEŠ-Olimpija
Pogledajte utakmicu detaljno sada »

RUDEŠ-Olimpija Gdje je danas na televiziji? (2023)

Gledaj Rudeš uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se...

2. HNL - Round 22
Su 18/3
15:30
Dubrava Zagreb
Rudeš
2. HNL - Round 21
Su 11/3
15:30
Rudeš
Orijent 1919
2. HNL - Round 20
Su 4/3
15:30
Vukovar
Rudeš
2. HNL - Round 19
Su 25/2
15:00
Rudeš
Solin
2. HNL - Round 18
Su 18/2
14:30
Rudeš
Hrvatski Dragovoljac
2. HNL - Round 17
Pe 2/12
0 - 2
Kustošija (8)
Rudeš (1)
2. HNL - Round 16
Su 26/11
3 - 1
Rudeš (1)
Croatia Zmijavci (9)
2. HNL - Round 15
Su 19/11
0 - 0
Dugopolje (5)
Rudeš (1)
2. HNL - Round 14
Su 12/11
4 - 0
Rudeš (1)
Cibalia (2)
2. HNL - Round 13
Su 5/11
0 - 1
Bijelo Brdo (11)
Rudeš (1)
2. HNL - Round 12
Su 29/10
3 - 0
Rudeš (2)
Jarun (3)
2. HNL - Round 11
Su 22/10
1 - 1
Rudeš (3)
Dubrava Zagreb (8)
2. HNL - Round 10
Su 15/10
1 - 2
Orijent 1919 (3)
Rudeš (4)
2. HNL - Round 09
Su 8/10
2 - 2
Rudeš (4)
Vukovar (6)
2. HNL - Round 08
Ne 2/10
1 - 0
Solin (8)
Rudeš (3)
2. HNL - Round 07
Su 24/9
0 - 3
Hrvatski Dragovoljac (11)
Rudeš (1)
2. HNL - Round 06
Ne 18/9
1 - 0
Rudeš (4)
Kustošija (10)
2. HNL - Round 05
Ne 11/9
2 - 1
Croatia Zmijavci (9)
Rudeš (2)
2. HNL - Round 04
Su 3/9
1 - 0
Rudeš (2)
Dugopolje (1)
2. HNL - Round 03
Su 27/8
1 - 0
Cibalia (8)
Rudeš (1)
2. HNL - Round 02
Su 20/8
2 - 1
Rudeš (2)
Bijelo Brdo (11)
2. HNL - Round 01
Ne 14/8
1 - 3
Jarun (9)
Rudeš (10)
Croatia Cup - Četvrtfinale
Sr 1/3
17:00
Slaven Koprivnica
Rudeš
Croatia Cup - Round of 16
Ut 8/11
2 - 1
Rudeš
Istra 1961
Croatia Cup - Round of 32
Sr 19/10
0 - 3
Bednja
Rudeš
  Rudeš ≫ Klupske prijateljske utakmice 3
2023
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Pe
15:00
St. Pölten
Rudeš
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Sr
- : -
Olimpija
Rudeš
Klupske prijateljske utakmice 3 - Klub Prijateljske utakmice 3
Su 28/1
3 - 3
Radomlje
Rudeš
  Rudeš
Odred
Torwart
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#01
Karlo Kralj
Karlo Kralj
Hrvatska
16
1440'
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
#00
Antonio Oberan
Antonio Oberan
Hrvatska
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
22
0
0
#12
Ivan Perić
Ivan Perić
Hrvatska
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
Abwehr
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#25
Antonio Boršić
Antonio Boršić
Hrvatska
16
1440'
2
0
0
0
0
0
0
0
27
0
0
#14
Dominik Pavlek
Dominik Pavlek
Hrvatska
15
1260'
0
0
1
0
1
0
0
0
22
0
0
#19
Festim Shatri
Festim Shatri
Kosovo
10
768'
0
0
1
0
0
4
0
0
19
0
0
#17
Bruno Brajković
Bruno Brajković
Hrvatska
10
900'
0
0
2
0
0
0
0
0
21
0
0
#04
Luka Pavković
Luka Pavković
Hrvatska
07
630'
0
0
0
0
0
0
0
0
29
0
0
#30
Miguel Campos
Miguel Campos
Portugal
06
540'
0
0
0
0
0
0
0
0
26
186 cm
82 kg
#07
João Araújo
João Araújo
Brasil
04
45'
0
0
1
0
4
0
0
0
25
179 cm
65 kg
#13
Luka Dumančić
Luka Dumančić
Hrvatska
02
90'
0
0
0
0
1
0
0
0
24
192 cm
0
#21
Stjepan Štefanac
Stjepan Štefanac
Hrvatska
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
#05
Marko Doljanin
Marko Doljanin
Hrvatska
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
Mittelfeld
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#27
Luka Pasariček
Luka Pasariček
Hrvatska
15
1315'
0
0
1
0
0
2
0
0
24
0
0
#29
Tomislav Krizmanić
Tomislav Krizmanić
Hrvatska
11
597'
0
0
0
0
6
0
0
0
21
0
0
#11
L. Liklin
L. Liklin
Hrvatska
10
720'
1
0
2
0
1
3
0
0
21
0
0
#06
Tomislav Srbljinović
Tomislav Srbljinović
Hrvatska
09
682'
1
0
4
0
2
2
0
0
23
0
0
#15
Leon Tutić
Leon Tutić
Njemačka
01
14'
0
0
0
0
1
0
0
0
21
0
0
Sturm
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#24
Dominik Rešetar
Dominik Rešetar
Hrvatska
14
1095'
3
0
2
0
2
2
0
0
22
0
0
#10
Aleksa Latković
Aleksa Latković
Montenegro
12
838'
2
0
0
0
4
3
0
0
22
0
0
#09
Ivan Laća
Ivan Laća
Hrvatska
10
801'
1
0
1
0
0
3
0
0
19
0
0
#20
Roko Brajković
Roko Brajković
Hrvatska
07
553'
2
0
0
0
0
3
0
0
19
0
0
#08
Tomislav Gudelj
Tomislav Gudelj
Hrvatska
06
335'
4
0
0
0
3
2
0
0
24
0
0
#26
Kresimir Kovačević
Kresimir Kovačević
Hrvatska
05
291'
1
0
0
0
2
2
0
0
28
0
0
#00
Gabriel Popovic
Gabriel Popovic
Australija
02
90'
0
0
0
0
1
0
0
0
19
0
0
#00
Jakov Ambruš
Jakov Ambruš
Hrvatska
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
  Rudeš
Ozljede
2017
2017-01-13
2017-09-07
Einar Galilea
Einar Galilea
ACL Knee Ligament Injury
  Rudeš
Trofeji
2. HNL
2021/2022
Runner-up
2020/2021
Runner-up
2016/2017
Winner
Uredništvo     O nama    Uvjeti i odredbe     Kontaktirajte nas